Nebaví ťa len sedieť počas voľných dní na internáte? Rozhodol si sa, že je načase naštartovať tvoju budúcu kariéru? Alebo si jeden z tých, ktorých omrzela súčasná práca a hľadáš si niečo nové?

Odpovedal/a si aspoň na jednu z týchto otázok ÁNO? Tak neváhaj a príď na veľtrh práce a kariérneho poradenstva Kariérna cesta 2022, ktorý organizuje Kariérne centrum EU v Bratislave, 18. – 19. októbra 2022 v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave vo vestibule budovy V2 (rektorát).

Aké spoločnosti ti zodpovedia na tvoje otázky?

Po dvoch rokoch, máš opäť jedinečnú príležitosť stretnúť TOP zamestnávateľov z rôznych oblastí, ktorí ti ponúknu konzultácie, sprostredkovanie pracovných príležitostí a tiež možnosti rôznych stáži, brigád či študijných pobytov.

Zoznam vystavujúcich spoločností:

• Tesco Stores SR
  • TPA Slovakia

Čo si nemáš zabudnúť?

Nezabudni si so sebou zobrať svoje CV, prípadne otázky a nepremeškaj túto jedinečnú príležitosť pre tvoju budúcu kariéru.

Viac informácií o spoločnostiach nájdeš v podujatí https://www.facebook.com/events/3336774126591818

TOP spoločnosti budú opäť hľadať svojich budúcich kolegov na EUBA