Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

pozývame vás na zasadnutie Akademickej obce Ekonomickej univerzity v Bratislave spojené s vianočným punčom rektora, ktoré sa uskutoční v stredu 7. decembra 2022 o 12.30 hod. v spoločenskej miestnosti V2.

Program zasadnutia:

• Otvorenie
  • Správa o činnosti Akademického senátu EU v Bratislave za rok 2022
  • Diskusia
  • Vianočný punč

Tešíme sa na stretnutie s vami.

prof. Ing. Helena MAJDÚCHOVÁ, CSc.                  prof. Ing. Ferdinand DAŇO, PhD.

predsedníčka AS EU v Bratislave                            rektor EU v Bratislave

pozvanka_na_vianocny_punc-2022.jpg