Načítavam stránku...

2nd IP Aschaffenburg

Riadenie a vedenie v rôznych kultúrach 42 študentov a 14 vysokoškolských pedagógov zo 7 európskych univerzít sa zúčastnilo 2. ...

Jazyk a politika - 4. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie

Dňa 20. júna 2019 sa na Fakulta aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave v spolupráci so Slovenskou spoločnosťou pre regionálnu politiku pri SAV a ...

Medzinárodná spolupráca v rámci projektu PROMINENCE na FAJ

Projekt PROMINENCE Bližšie informácie o 1. intenzívnom programe PROMINENCE v rámci projektu Erasmus+ KA2 Strategické partnerstvá nájdete ...

Promócie 2019

Dňa 26. júna 2019 sa v Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave konali promócie absolventov bakalárskeho a magisterského stupňa štúdia. {phocagallery ...

Študenti bakalárskeho štúdia, zapojte sa do prestížnej medzinárodnej súťaže! Partnerská univerzita SolBridge International School of Business, South Korea pozýva študentov bakalárskeho štúdia na 7. ročník súťaže International Business Plan Competition, ktorá sa bude konať od 27.októbra do 2. novembra 2019 v meste Daejon, Južná Kórea.

Budete mať možnosť otestovať si Vaše analytické a obchodné zručnosti v reálnych prípadových štúdiách kórejských podnikov. Súťaž trvá 48 hodín a tím (zložený zo 4 členov) pripraví a predstaví svoj obchodný plán porote. Prvé dva tímy z každej skupiny postupujú do záverečného kola.

 

Súťaž organizuje SolBridge každoročne od roku 2013. V roku 2016 sa prvýkrát súťaže zúčastnili aj študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorí ako jediní reprezentovali nielen Slovensko, ale aj Východnú Európu. Veríme, že i tento rok bude mať Ekonomická univerzita v Bratislave úspešné zastúpenie na súťaži.

Po súťaži, pred odchodom domov, budete mať príležitosť navštíviť priemyselné podniky a absolvovať kultúrne exkurzie v Soule. Video z minulého roku si môžete pozrieť TU.

Všetci účastníci, 4 členovia tímu, budú ubytovaní v SolBridge rezidencii. SolBridge pokrýva všetky náklady počas celého týždňa. Náklady zahŕňajú miestnu dopravu, ubytovanie, stravu, návštevy podnikov a kultúrne aktivity v Soule. Študenti, účastníci, sú zodpovední iba za náklady na letenky a kyvadlovú dopravu z medzinárodného letiska Incheon a späť.

Pre ďalšie informácie, prosím pozrite Handbook.

Záujemcovia, prosím zašlite Vaše CV a motivačný list na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 20. júla 2019.

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?