Loading page...

IPS Informationsveranstaltung

Dňa 12. októbra 2017 sa na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave uskutočnilo verejné predstavenie štipendijného programu Nemeckého Spolkového ...

Slávnostná imatrikulácia študentov prvého ročníka v akademickom roku 2017/18

Dňa 11.10.2017 o 12,45 sa v miestnosti C1.07 konala slávnostná imatrikulácia študentov prvého ročníka bakalárskeho štúdia Fakulty ...

Zahraničné študentky zo Saratova

Dňa 11.10.2017 prijal dekan Fakulty aplikovaných jazykov doc. PhDr. Radoslav Štefančík, MPol. Ph.D. 4 zahraničné študentky zo Stolypin Volga Region Institute for ...

  • student at the faculty
  • applicants for study
  • science and research

Dňa 11.10.2017 o 12,45 sa v miestnosti C1.07 konala slávnostná imatrikulácia študentov prvého ročníka bakalárskeho štúdia Fakulty aplikovaných jazykov. Po príhovore dekana fakulty doc. PhDr. Radoslava Štefančíka, MPol., Ph.D. a prodekanky pre vzdelávanie PaedDr. Evy Stradiotovej, PhD. prebehol slávnostný akt imatrikulácie spojený s odovzdaním imatrikulačných listín.

Študentom prajeme úspešné a zaujímavé stúdium na našej fakulte!

dekan1

 

 imatrikulaciaES prihovor upr

 slub upr

 studenti

 

Vážení pedagógovia, vážení študenti,

v rámci 5. ročníka INTERNATIONAL TEACHING AND TRAINING WEEK 2017 Effectively Managing Teams si Vás dovoľujeme srdečne pozvať na prednášku profesora Alexeya Fominykha, Volga State University of Technology (Russia), ktorá sa uskutoční 18.10.2017 o 9:15 v miestnosti B1.10. Jazyk prednášky je angličtina.

 

Alexey Fominykh heads the International Project Office at Volga State University of Technology in Yoshkar-Ola (Mari El Republic, Russian Federation), and works as Research Fellow at Jean Monnet Centre of Excellence of Volga Tech. He has been working in international education since 1999. He took part in 7 Tempus and Erasmus joint inter-university projects, and was among the first Russian international academic administrators on a specialized Fulbright Program to Teachers College at Columbia University and the University of Minnesota in 2007. He also lectures on International Relations at Mari State University in Yoshkar-Ola and cooperates with the Russian International Affairs Council in Moscow on research and educational projects on international education, public and cultural diplomacy.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Vážení študenti,

srdečne Vás pozývame na informatívne stretnutie k ERASMUS + mobilitám, ktoré sa uskutoční v utorok 24.10.2017 o 12:30 v miestnosti E2.06. Stretnutie je určené všetkým študentom, ktorí plánujú vycestovať na mobilitu v LS 2017/18, ako aj všetkým záujemcom o Erasmus+ mobility pre akademický rok 2018/19. Predmetom stretnutia bude poskytnúť Vám najaktuálnejšie informácie k podmienkam absolvovania ERASMUS+ mobility. Predpokladaný čas trvania stretnutia je 1 hod.

Na stretnutí vystúpi pani Ing. Simona Kosztanko, PhD. - vedúca Oddelenia medzinárodnej mobility a Mgr. Andrea Szabová - koordinátor pre odchádzajúcich študentov.

Za Fakultu aplikovaných jazykov vystúpi pani prodekanka pre medzinárodné vzťahy PhDr. Ildikó Némethová, PhD., orgnizačné zabezpečenie: Ing. Denisa Běčáková.

Tešíme sa na Vašu účasť!

uu exchange erasmus speciaallogo 600x300

Milé kolegyne a kolegovia,

dovoľujeme si Vás pozvať na stretnutie a diskusiu s Kjellom R. Knudsenom, Ph.D., mentorom EU v Bratislave pre proces medzinárodnej akreditácie AACSB. Účasť všetkých zamestnancov je vítaná, urobíte si predstavu, o čom medzinárodná akreditácia je a prečo je pre nás dôležitá.

Z uvedených časov stretnutí si prosím vyberte to, ktoré Vám najlepšie vyhovuje.

Tešíme sa na Vašu účasť!

 

Pozvánka na Workshop AACSB page 001

FaLang translation system by Faboba
Stay informed about current events at the faculty?