Na základe pozitívneho rozhodnutia Rady pre vnútorné hodnotenie kvality na EU v Bratislave z 21. júna 2024 sa od akademického roku 2025/2026 otvorí nová jazyková mutácia študijného programu Cudzie jazyky a interkultúrna komunikácia: anglický jazyk – ruský jazyk.

Uchádzači o štúdium na Fakulte aplikovaných jazykov EU v Bratislave sa tak prihlásiť na nasledovné jazykové mutácie:

- anglický jazyk – francúzsky jazyk

- anglický jazyk – nemecký jazyk

- anglický jazyk – ruský jazyk

- anglický jazyk – španielsky jazyk