Vážení študenti,

srdečne Vás pozývame na informatívne stretnutie k ERASMUS + mobilitám, ktoré sa uskutoční v utorok 24.10.2017 o 12:30 v miestnosti E2.06. Stretnutie je určené všetkým študentom, ktorí plánujú vycestovať na mobilitu v LS 2017/18, ako aj všetkým záujemcom o Erasmus+ mobility pre akademický rok 2018/19. Predmetom stretnutia bude poskytnúť Vám najaktuálnejšie informácie k podmienkam absolvovania ERASMUS+ mobility. Predpokladaný čas trvania stretnutia je 1 hod.

Na stretnutí vystúpi pani Ing. Simona Kosztanko, PhD. - vedúca Oddelenia medzinárodnej mobility a Mgr. Andrea Szabová - koordinátor pre odchádzajúcich študentov.

Za Fakultu aplikovaných jazykov vystúpi pani prodekanka pre medzinárodné vzťahy PhDr. Ildikó Némethová, PhD., orgnizačné zabezpečenie: Ing. Denisa Běčáková.

Tešíme sa na Vašu účasť!

uu exchange erasmus speciaallogo 600x300