Vážení študenti,

touto cestou by sme Vás chceli informovať o možnosti prihlásiť sa na Erasmus+ mobilitu študentov – stáž s možnosťou realizácie v akademickom roku 2017/18 (maximálne do 30. septembra 2018).

Študenti FAJ EU v Bratislave – záujemcovia o mobilitu – stáž realizovanú cez program Erasmus+ predkladajú na referát pre medzinárodné vzťahy FAJ EU v Bratislave (Ing. Denisa Bĕčáková, referentka pre medzinárodné vzťahy, miestnosť D2.35) do 18. apríla 2018 (do 12.00 hod.):

kompletne vyplnenú oficiálnu prihlášku Erasmus+ (Student Application Form), ktorá je dostupná na www.studyabroad.sk (2 výtlačky).

Študent je povinný sa zaregistrovať na webovej stránke www.studyabroad.sk

Manuál k prihlasovaniu je dostupný na webovej stránke http://www.euba.sk/medzinarodne-vztahy/medzinarodne-vztahy/erasmus/preview-file/studyabroad-manual-student-15238.pdf

štruktúrovaný životopis (curriculum vitae „CV“) v anglickom (2 výtlačky) a slovenskom jazyku (2 výtlačky). K životopisu v anglickom jazyku je treba pripojiť dokument aj v jazyku výučby vybraných predmetov na danej vysokej škole (2 výtlačky). Dokument je potrebné vložiť do systému.

motivačný list v anglickom (2 výtlačky) a slovenskom jazyku (2 výtlačky). K motivačnému listu v anglickom jazyku je treba pripojiť dokument aj v jazyku výučby vybraných predmetov na danej vysokej škole (2 výtlačky). Dokument je potrebné vložiť do systému.

výpis známok dovtedy absolvovaných predmetov v slovenskom jazyku (2 výtlačky). Dokument následne podpisom potvrdí prodekan pre vzdelávanie FAJ EU v Bratislave, prípadne študijná referentka FAJ EU v Bratislave. Dokument je potrebné vložiť do systému. Študent, ktorý bol nominovaný fakultou je povinný zabezpečiť si výpis známok aj v anglickom jazyku najneskôr do 15 dní od schválenia študijného pobytu. Dokument je potrebné vložiť do systému.

Každý študent Fakulty aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave má právo zúčastniť sa Erasmus+ mobility – štúdium jedenkrát na každom stupni štúdia. Súčet dĺžok všetkých Erasmus+ mobilít na jednom stupni vysokoškolského štúdia (štúdium, študentská stáž, absolventská stáž) nesmie presiahnuť 12 mesiacov

Zároveň by som Vás chcela informovať, že ak sa študenti po doručení oficiálnej nominácie na Oddelenie medzinárodnej mobility(OMM) vzdajú možnosti vycestovať na mobilitu, OMM vyradí týchto študentov z prípadného ďalšieho dodatočného výberového konania s možnosťou vycestovania v ak. roku 2017/18. Opätovne sa budú môcť prihlásiť do výberového konania na Erasmus+ mobilitu- stáž až vo výzve s možnosťou vycestovania v ak. roku 2018/2019.

S pozdravom

PhDr. Ildikó Némethová, PhD.

prodekanka pre medzinárodné vzťahy