Vážené kolegyne, vážení kolegovia, milé študentky, milí študenti,

v mene dekana fakulty doc. Radoslava Štefančíka a predsedníčky AS FAJ dr. Jany Kucharovej si Vás dovoľujeme touto cestou pozvať na každoročné zasadnutie Akademickej obce Fakulty aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktoré sa bude konať dňa 9. decembra 2020 o 13:00 online formou prostredníctvom platformy MS Teams.

Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

AS FAJ EUBA

Pozvánka a program