Milé kolegyne, milí kolegovia,

dovoľujeme si Vás upozorniť na aktuálnu ponuku spolurpáce s vyskumnými skupinami v Nemecku. V rámci výskumnej spolupráce s DAAD sa pritom kladie zvýšený dôraz na ďalšie vzdelávanie a špecializáciu mladej vedeckej generácie (diplomantov, doktorandov a postdoktorandov). Program je otvorený pre všetky špecializácie a smery. V rámci tohto programu sú financované iba cestovné a pobytové náklady účastníkov spoločného projektu pri pracovných cestách do SR/SRN, základné financovanie projektu musí byť zabezpečené z iných zdrojov.

Ponuka je určená vysokoškolským učiteľom a vedcom na nemeckých a slovenských vysokých školách a mimouniverzitných výskumných pracoviskách.

Žiadateľom je osoba zodpovedná za projekt.

Termín podania žiadosti: 30. 06. 2021

Bližšie informácie, ako aj dokumenty k podaniu nájdete na: