Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

dovoľte mi, prosím, v mene konzorcia medzinárodného projektu CORALL srdečne Vás pozvať na online CORALL Workshop for ALL (Autonomous Language Learning), ktorý sa bude konať 17. 9. 2021 prostredníctvom platformy MS Teams.

Cieľom workshopu je sprostredkovať výsledky projektového výskumu v oblasti autonómneho vzdelávania, prediskutovať nový vývoj a vymeniť si skúsenosti s autonómnym učením jazykov.

Termín registrácie je do 12. 9. 2021.

Bližšie informácie o programe a prednášajúcich nájdete v sprievodných dokumentoch, v rámci ktorých je aj link na prihlásenie.

V prípade otázok sa neváhajte, prosím, obrátiť na organizačný team.

Organizačný tím pre Slovensko za projekt CORALL:

Dr. habil. PhDr. Ildikó Némethová, PhD.

Prodekanka pre medzinárodné vzťahy

Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta aplikovaných jazykov

Ing. Denisa Běčáková

Referentka pre medzinárodné vzťahy a rozvoj

Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta aplikovaných jazykov

Tel: 02/ 6729 5214

Ďakujeme a prajeme príjemný deň,

Ildikó Némethová a Denisa Běčáková

Dear Colleagues,

We cordially invite you to the online CORALL Workshop for ALL (Autonomous Language Learning) held on MS Teams on 17 September 2021.

The aim of the workshop is to bring together teachers, teacher trainers, and researchers to discuss new developments in and exchange experiences with autonomous language learning.

We hope to provide a stimulating and creative online meeting platform to share ideas and suggestions for further developments.

The deadline for registration is 12 September 2021 but for organisational reasons we would appreciate it if you could please reserve your spot before you go on a summer break.

Please find more information about the workshop in the attached files: Invitation to the workshopProgrammeSpeakers.

Kindest regards,

Ildikó Némethová and Denisa Běčáková

on behalf of the CORALL team

Dr. habil. PhDr. Ildikó Némethová, PhD.

Vice-dean for International Relations

University of Economics in Bratislava