Vážené kolegyne, vážení kolegovia,

v mene vedenia Fakulty aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave, Slovenskej spoločnosti pre regionálnu politiku pri SAV a Ústavu politických vied Slovenskej akadémie vied  si Vás dovoľujeme srdečne pozvať na 6. ročník medzinárodnej interdisciplinárnej vedeckej konferencie na tému:

Jazyk a politika

Na pomedzí lingvistiky a politológie

Konferencia sa uskutoční online prostredníctvom platformy Zoom dňa 17. septembra 2021.

Všetky informácie nájdete na stránke konferencie: https://conferences.euba.sk/jazykapolitika/informacie

Pozvánka | Prihláška Vzor príspevku

Tešíme sa na Vašu účasť!