Milé kolegyne, milí kolegovia,

dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na každoročnú konferenciu UNINFOS, ktorej už 27. ročník organizuje združenie EUNIS-SK spolu so Žilinskou univerzitou v Žiline v dňoch 21. - 23. septembra 2021. Viac informacií nájdete v oznamoch na stránke združenia EUNIS-SK (www.eunis.sk) alebo priamo na webe konferencie: https://uninfos.uniza.sk/.

Vzhľadom k pandemickej situácii bude konanie konferencie prebiehať on-line s využitím MSTeams. Organizátori Vás srdečne pozývajú.

Termín na zasielanie príspevkov je do 10.9.2021. Záujemcovia o vystúpenie napíšte, prosím, názov Vášho plánovaného vystúpenia (príspevku do zborníka) na adresu , následne zašlite aj abstrakt na základe pokynov zverejnených tu: https://uninfos.uniza.sk/pokyny-k-prispevkom/. Zároveň je už aj otvorená registrácia účastníkov.

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.