Už od 20. februára 2023 je možné zapojiť sa do športových a rekreačných aktivít na EU v Bratislave, ktoré organizuje Vysokoškolský športový klub Ekonóm.

VŠK Ekonóm svojím programom zabezpečuje členom klubu z radov študentov, kamarátov, absolventov a zamestnancov školy rekreačné a športové aktivity. Tieto aktivity sú poskytované nad rámec povinnej a voliteľnej telesnej výchovy (zabezpečovanej CTVŠ) v priebehu semestra a skúškového obdobia.

Športové aktivity v ponuke VŠK EKONÓM:

• kondičná kulturistika,
  • aerobik,
  • zumba,
  • joga,
  • pilates,
  • bedminton,
  • plávanie,
  • vodáctvo,
  • relaxácia - relaxačný blok (vírivka, sauna).

Rekreačné aktivity sa uskutočňujú v telovýchovných priestoroch:

• ŠH Squash centrum – (Pionierska ulica 12) – Body Forming, TABATA, Balet Calanetics, SOM, Body Step, Pilates, Zdravý Chrbát;
  • FIT Štýl (Šustekova 9) – Stepaerobic, Pilates, ZUMBA, Power Joga, Body Forming, posilňovňa;
  • Slávia Agrofert (Májová 21)  – bedminton;
  • Posilovňa Horský Park – kondičná kulturistika;
  • Posilovňa a telocvičňa Horský Park – kondičná kulturistika, aerobik;
  • Plaváreň pasienky (Junácka 4) – plávanie;
  • Plaváreň Petržalka (Tupolevova 7) – regenerácia (bazén, sauna, vírivka);
  • slovenské a české a slovinské rieky – splavy.

Program športových aktivít LS 2022

Viac informácií: na stránke VŠK Ekonóm

vsk ekonom letak hyb sa s nami