V dňoch 16. a 17. júna 2022 sa na Inštitúte ekonomiky a manažmentu Vysokej školy chemicko-technologickej v Prahe konala Medzinárodná vedecká konferencia CORALL v rámci projektu Erasmus+ KA2 Strategické partnerstvá 2019-1-HU01-KA203-061070 (Coaching-oriented online resources for the autonomous learning of LSP).

Medzinárodnej vedeckej konferencie CORALL sa zúčastnili doc. PhDr. Radoslav Štefančík, MPol., Ph.D., dekan Fakulty aplikovaných jazykov, PaedDr. Eva Stradiotová, PhD. prodekanka pre vzdelávanie a Dr. habil. Ildikó Némethová, PhD. prodekanka pre medzinárodné vzťahy, členovia projektu CORALL  z Fakulty aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Účastníci medzinárodnej vedeckej konferencie CORALL diskutovali o problematike autonómneho učenia v kontexte rozvoja jazykových zručností a vysokoškolských študentov. Hlavný prejav predniesol profesor David Little, popredný odborník a autor viacerých vedeckých publikácií o autonómnom učení z Trinity College Dublin, Írsko.

corall1.jpg

corall2.jpg