Vážení študenti,

v mene pani prodekanky Zsapkovej si Vás dovoľujem informovať o ponuke Letnej školy z Beijing Normal University, Čína. Témou letnej školy  je: “Future Education in China: Innovation, Design and Technology”. The core course is “Design Thinking & Design Methodology”  Kandidáti, cieľová skupina sú:

• Educational administrators and policy-makers;

• University lecturers;

• K12 headmasters and teachers;

• Post-doctoral researchers and Ph.D. students in the field of design and education.

Pozvánka a program

S pozdravom,