Čo najviac vystihuje Tvoju skúsenosť s Erasmus+ programom? Pripravili sme súťaž, kde môžeš vystihnúť Tvoj Erasmus jednou vetou a práve Tvoje motto sa môže stať súčasťou našich propagačných materiálov. Tvoje motto môžeš posielať od 1. apríla do 15. mája 2021 na e-mailovú adresu . Všetky zaslané mottá budú zapojené do súťaže a od 17. do 31. mája budú môcť študenti hlasovať cez online dotazník. Hlavná výhra sú smart hodinky. Víťaz bude vyhlásený 1. júna 2021 na našich sociálnych sieťach.

Motto nesmie obsahovať žiadne vulgarizmy, násilie, rasovú či náboženskú diskrimináciu. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s GDPR a o ochrane a spracúvaní osobných údajov. Zároveň dávate súhlas na ich ďalšie spracovanie pre potreby propagačných materiálov všetkého druhu (vizuálne, textové) Ekonomickou univerzitou v Bratislave.

cmv hladamotto