Milé študentky, milí študenti,

FAKULTA APLIKOVANÝCH JAZYKOV EU V BRATISLAVE organizuje a ponúka jednosemestrálny prípravný kurz na medzinárodne uznávanú skúšku z hospodárskej nemčiny PWD PRÜFUNG WIRTSCHAFTSDEUTSCH INTERNATIONAL.

Výučba v kurze bude prebiehať ONLINE 2x týždenne s DAAD lektorom a vyučujúcim z Katedry jazykovedy a translatológie FAJ. Celková výmera kurzu je 90 hodín. Kurz začne 21.09.2021.

Písomná a ústna skúška bude na EU v spolupráci s DSIHK (Nemecko-slovenská obchodná a priemyselná komora). Za skúšku sa platí osobitne. Skúšať budú renomovaní odborníci z hospodárskej praxe a učitelia FAJ. Certifikát má platnosť vo všetkých krajinách EÚ.

Prihlásiť sa môžu študenti s dobrými znalosťami nemeckého jazyka B2/C1 alebo adekvátnou skúškou.

Poplatok za celý kurz je 150.- EUR (študenti), 200.- EUR (pracujúci)

Upozornenie: Kurz sa otvorí pri minimálnom počte 12 účastníkov. Pri svojvoľnom odstúpení z kurzu, poplatok nevraciame späť.

Kontakt: ;