Milé študentky, milí študenti,

Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave pripravilo pre študentov webinár s názvom Štúdium mimo Európy, kde sa dozviete o možnostiach vycestovať na Štúdium Erasmus+ mimo Európy s grantom a Štúdium mimo Európy bez grantu v letnom semestri v akademickom roku 2021/2022!

Dozviete sa všetky potrebné informácie ohľadom štúdia mimo Európy, o tom ako sa prihlásiť a čo všetko k tomu potrebujete. Plus informácie od študentov, ktorí už absolvovali štúdium mimo Európy!

Webinár sa uskutoční prostredníctvom online platformy MS TEAMS, pre vstup do skupiny s názvom Štúdium mimo Európy použite Vaše univerzitné emailové konto, prihlasovací kód: u2ou6f0.

Tešíme sa na Vás!

Prihláste sa na náš webinár a my Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

Kedy: 12. október 2021 (utorok)

Čas: 12:30 hod

webinar studuj mimo europy

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.