Milé študentky, milí študenti,

pozývame Vás na doplňovacie voľby do AS EU v Bratislave, ktoré sa uskutočnia 24. novembra 2021 od 12.45 do 13.15 hod. ONLINE prostredníctvom MS Teams

Návrhy na kandidátov do AS EUBA za študentskú časť akademickej obce FAJ EUBA predložia členovia akademickej obce v lehote od 27. októbra 2021 do 16. novembra 2021 do 12:00 hod. členom volebnej komisie elektronicky.

Návrhový list

Protokol o etablovaní volebnej komisie

VYHLÁŠKA volebnej komisie na doplňovacie voľby do študentskej časti AS FAJ EUBA

VÝZVA na podávanie návrhov na kandidátov

Ďakujeme za Vašu spoluprácu.

S pozdravom,

Volebná komisia