Milé študentky, milí študenti,
Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre preklad usporadúva v piatok 26. 11. 2021 v čase od 9:30 - 13:15 videokonferenciu o preklade a práci na DGT pre univerzity v strednej a východnej Európe.
Bude sa debatovať o preklade, a práci na DGT, o pomôckach prekladateľa, a čo možno najviac zaujme práve vás - o možnosti stážovať, alebo ak budete chcieť - aj pracovať - v Bruseli:) Bližšie info v priloženom programe.
Zároveň vám posielam odkaz na pripojenie sa na piatkovú konferenciu:

DGT WEBEX-1 is inviting you to a scheduled Webex meeting.

Friday 26 November 2021

9:30 | (UTC+02:00) Brussels

Join meeting

Ak budete mať nejaké otázky, môžete ich adresovať účastníkom priamo na konferencii naživo cez kameru, alebo (hanblivejší:)) cez čet, alebo ich dokonca zaslať skôr mne alebo rovno organizátorke. Privítajú tieto otázky, aby vedeli, čo Vás z oblasti prekladu aktuálne zaujíma.
Teším sa na vás v piatok online.

Mgr. Dominika Vargová, PhD. odborná asistentka

Katedra jaykovedy a translatológie