Milé študentky, milí študenti, členovia akademickej obce FAJ EUBA,

pozývame Vás na voľby do študentskej časti AS EUBA za FAJ EU, ktoré sa uskutočnia 05. apríla 2023 (streda) od 12.30h do 13.00h na FAJ EUBA v zasadačke dekana FAJ EUBA.

Návrhy na kandidátov za členov AS EUBA za študentskú časť akademckej obce FAJ EUBA predložia členovia akademickej obce FAJ EUBA dňa 29. marca 2023 od 12.30h do 13.00h v zasadačke dekana FAJ EUBA členom volebnej komisie priamo do rúk.

Protokol o etablovaní volebných komisií

Vyhláška o pravidlách, termínoch prípravy a priebehu volieb kandidátov na členov študentskej časti AS EUBA

Výzva na podávanie návrhov na kandidátov za člena študentskej časti AS EUBA

Návrh na kandidáta na člena do študentskej časti AS EUBA