Milá študentka! Milý študent!

Občianske združenie Future Generation Europe túto jar opäť organizuje projekt MiniErasmus a potrebuje aj Tvoju pomoc. Ak si myslíš, že v čase od 24. marca (nedeľa poobede) do 27. marca (streda večer) budeš môcť byť k dispozícii, čítaj ďalej.

Pamätáš si, aké komplikované bolo vybrať si, čo budeš študovať na vysokej škole? MiniErasmus je slovenský projekt, ktorý umožňuje žiakom navštíviť vysokoškolský študijný odbor ešte počas strednej školy a touto cestou im uľahčuje rozhodovanie pri výbere vysokej školy. Ako tútor – dobrovoľník/dobrovoľníčka - budeš mať možnosť účastníkom projektu poradiť a povedať viac aj o našej fakulte a vysokej škole, ktorá sa do projektu taktiež zapojila. Možno sa ti to nezdá, no stredoškolákov zaujíma Tvoja osobná skúsenosť. Podeľ sa s nimi o svoj názor a pomôž im urobiť správne rozhodnutie!

Čo úloha tútora prinesie Tebe?

  • reprezentuješ svoju fakultu a univerzitu;
  • získaš nové skúsenosti a posilníš si svoje schopnosti v oblasti „coaching”, ako aj komunikačné či organizačné zručnosti;
  • spoznáš nových ľudí a niektorým možno dokonca zmeníš život;
  • staneš sa súčasťou aktívnej komunity na tvojej fakulte;
  • spoznáš činnosť organizácie Future Generation Europe, ktorá ponúka rôzne zaujímavé projekty aj pre vysokoškolákov, ktorých sa môžeš zúčastniť;
  • určite sa zabavíš! :)

Ak budeš musieť kvôli projektu vymeškať niektoré z Tvojich prednášok/seminárov, informujeme o tom Tvojich vyučujúcich.

Ako tútor by si sa venoval/a skupinke stredoškolských študentov, ktorí prídu do BA možno po prvý krát. Pomôžeš im, aby trafili na univerzitu, aby sa nestratili medzi miestnosťami, kde bude prebiehať vyučovanie, či odpovieš na ich zvedavé otázky o tom, ako vlastne funguje vysoká škola. Nebudeš však na to sám/sama! Na každej fakulte sa pokúsime zabezpečiť viac ako jedného tútora, aby ste sa mohli striedať a rozdeliť sily, aj keby si nebol/-a k dispozícii po celý čas. Bude však skvelé, ak si vieš na daný čas vyhradiť čo najviac časového priestoru a byť k dispozícii aj celý deň. Viac informácií Ti poskytnú organizátori po Tvojom prihlásení do databázy tútorov.

MiniErasmus: 24. - 28. marec 2024

Skúsiš to? Ideš do toho?

 Vyplň registračný formulár na webovom odkaze: MiniErasmus registrácia tútorov a staň sa súčasťou projektu!

V prípade otázok kontaktuj organizátorov na e-mailovej adrese:

tutori_page-0001.jpg

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.