Dávame Vám do pozornosti novú publikáciu od autoriek: Mgr. Ivana Kapráliková, PhD. a PaedDr. Žaneta Pavlíková, PhD. - Vybrané kapitoly z gramatiky anglického jazyka pre študentov obchodnej angličtiny I.

Učebnica je určená predovšetkým pre univerzitných študentov ekonomických a manažérskych študijných programov a vybraných študijných programov z oblasti humanitných a informatických vied. Je zameraná na špecifické gramatické javy, má pomôcť študentom dôkladne ich pochopiť a precvičiť si tieto javy v cvičeniach zameraných na odbornú terminológiu z oblasti ekonomiky, obchodu, financií a ďalších špecifických oblastí obchodu.

Publikáciu je možné si zakúpiť v predajni študijnej literatúry.

zanet1.1.jpg