18. septembra 2020 sa nadšené dobrovoľníčky a dobrovoľníci – zamestnanci aj študenti z Ekonomickej univerzity v Bratislave zúčastnili obľúbenej dobrovoľníckej akcie Naše mesto 2020 organizovanej Nadáciou Pontis.

Jedným z dobrovoľníkov bol aj PhDr. Roman Kvapil, PhD., člen Katedry románskych a slovanských jazykov z Fakulty aplikovaných jazykov:

„Som Bratislavčan. Bratislavu mám rád. ... Deň strávený v Lamači mi bude pripomínať tričko s logom. Som rád, že som sa na tejto akcii mohol zúčastniť a pomôcť tak svojej Bratislave.“ (Roman z FAJ).

Tešíme sa na ďalší ročník!

nase mesto 2020 3

nase mesto 2020 14