Chceš získať pracovnú skúsenosť zo zahraničia, ale nevieš, ako nájsť tú správnu firmu pre svoju Erasmus+ stáž? Nová platforma pre Erasmus+ stáže myinternship.eu to za Teba vyrieši!

Rozmanitá ponuka stáží pre viaceré odbory – od marketingu, sales, IT, business administration, európskych projektov, medzinárodných vzťahov až po architektúru... Nové ponuky sa pridávajú každý týždeň!

Nenechaj si ujsť túto príležitosť a prihlás sa na Erasmus+ stáž ešte dnes!

…a ak stále váhaš, či stáž v zahraničí je pre Teba to pravé, nezabúdaj, že získaš cenné skúsenosti z praxe, nové kontakty, zlepšíš si komunikatívne a jazykové zručnosti – vďaka čomu budeš mať výhodu na trhu práce oproti kandidátom, ktorí pracovnú skúsenosť nemajú.

Navštív www.myinternship.eu a pozri si aktuálne otvorené pozície!

website university promo en

Would you like to gain some professional experience in another country in Europe, but you have troubles to find the right host company? New internship platform myinternship.eu got you covered!

Variety of fields of study from marketing, sales, computer science, business administration, European projects, international relations to architecture… And new internship openings are added every week!

Don’t let this opportunity to slip away and apply for your Erasmus+ internship!

…and if you are still not sure whether to do your internship abroad, remember – you get real-world experience, grow your professional network, develop communication and language skills – and that all gives you an edge over other candidates when applying for jobs at later stage.

Go to www.myinternship.eu and check current vacancies!