Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave vyhlasuje výzvu na Štúdium Erasmus+ mimo Európy s grantom a Štúdium mimo Európy bez grantu.

Do 20. marca 2022 je potrebné odoslať na e-mail  nasledovné dokumenty:

• vyplnenú prihlášku Student Application Form
  • životopis v anglickom jazyku
  • motivačný list v anglickom jazyku
  • výpis výsledkov doterajšieho štúdia – vystaví študijné oddelenie domácej fakulty
  • doklad potvrdzujúci znalosť cudzích jazykov
  • potvrdenie o mimoškolských činnostiach a referencie (nepovinné)

Výberové konanie sa uskutoční 24. marca 2022!

Viac informácií, napr. zoznam krajín a zoznam univerzít, na ktorých môžete študovať, informácie o dĺžke pobytu, stupňoch štúdia, pre ktoré je výzva určená, nájdete tu: https://euba.sk/student/oznamy-pre-studentov/1040-studuj-v-zahranici-v-akademickom-roku-2022-2023

studium_mimo_europy_202223.png

studium_mimo_europy_202223_en.png