Drahí kolegovia, milí študenti,

oslávte s nami 9. mája symbolické narodeniny Európskej únie!

Príďte si zahrať stolný futbal⚽️, získať malé odmeny za vylúštenú tajničku v krátkej krížovke. Získať môžete aj informácie o duálnom vzdelávaní, možnostiach štúdia i stáže v Nemecku, či štipendiách, o  detskej digitálnej univerzite a knižnici vecí. Navštívte náš nemecký  stánok s DAAD (od 9-11 hod), Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora / AHK Slowakei, Goethe-Institut Bratislava, @Hanns Seidel Stiftung Slowakei - Nadácia Hannsa Seidela Slovensko a Nemecké veľvyslanectvo Bratislava.

Spolu so Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Európsky parlament – Kancelária na Slovensku a European Investment Bank pozývame do Stará tržnica na Deň Európy, počas ktorého je pripravený pestrý program pre všetky vekové kategórie: https://www.facebook.com/events/2142222905938614

Feiert mit uns am 9. Mai den symbolischen Geburtstag der Europäischen Union! 🇪🇺 Kommt, und kickt mit beim Tischfußball⚽️ mit oder erhaltet eine kleine Belohnung für das Entschlüsseln kurzer Kreuzworträtsel. Außerdem könnt ihr viel erfahren über duale Ausbildung, Studien- oder Praktikumsmöglichkeiten in Deutschland oder Stipendien, sowie über digitale Kinderuniversität und Bibliothek der Dinge. Besucht unseren deutschen Stand mit DAAD (von 9 bis 11 Uhr), Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora / AHK Slowakei, Goethe-Institut Bratislava, @Hanns Seidel Stiftung Slowakei - Nadácia Hannsa Seidela Slovensko a Nemecké veľvyslanectvo Bratislava.

Zusammen mit Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Európsky parlament – Kancelária na Slovensku a European Investment Bank laden wir in UT Stara Tržnica zum Europatag ein zu einem abwechslungsreichen Programm für Groß und Klein: https://www.facebook.com/events/2142222905938614

Tešíme sa na Vás! Wir freuen uns auf Sie!

dni_europy.png