Študentky a vyučujúce francúzskeho jazyka z Katedry románskych a slovanských jazykov Fakulty aplikovaných jazykov EUBA sa v pondelok 9. mája 2022 zúčastnili, v priestoroch Fakulty manažmentu UK, 10. ročníka podujatia Forum Étudiants – Entreprises (Fórum Študenti – Podniky), venovaného pracovným príležitostiam pre frankofónnych študentov na Slovensku.

Okrem iného prebehlo slávnostné odovzdanie magisterských diplomov udelených v rámci tzv. delokalizovaného štúdia Lotrinskou univerzitou vo Francúzsku, ktoré sa priamo týka aj študentiek a študentov francúzskeho jazyka na KRaSJ FAJ EUBA, keďže táto spolupráca zahŕňa aj Fakultu aplikovaných jazykov.

forum_etudiants.jpg