Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave prof. Ing. Ferdinand DAŇO, PhD., odovzdal v stredu 14. decembra 2022 na zasadnutí Kolégia rektora vymenúvacie dekréty novozvoleným dekanom fakúlt EU v Bratislave:

• prof. Ing. Erike Pastorákovej, PhD. – novozvolenej dekanke Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave na funkčné obdobie od 1. 2. 2023 do 31. 1. 2027
  • doc. Ing. Petrovi Drábikovi, PhD., MSc. – novozvolenému dekanovi Obchodnej fakulty EU v Bratislave na funkčné obdobie od 1. 2. 2023 do 31. 1. 2027
  • prof. Mgr. Erikovi Šoltésovi, PhD. – novozvolenému dekanovi Fakulty hospodárskej informatiky EU v Bratislave na funkčné obdobie od 1. 2. 2023 do 31. 1. 2027
  • doc. Ing. Anite Romanovej, PhD. – novozvolenej dekanke Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave na funkčné obdobie od 1. 2. 2023 do 31. 1. 2027
  • Dr. h. c. prof. RNDr. Michalovi Tkáčovi, CSc. – novozvolenému dekanovi Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach na funkčné obdobie od 1. 2. 2023 do 31. 1. 2027
  • doc. PhDr. Radoslavovi Štefančíkovi, MPol., Ph.D. – novozvolenému dekanovi Fakulty aplikovaných jazykov EU v Bratislave na funkčné obdobie od 1. 12. 2022 do 30. 11. 2026.

Rektor EUBA prof. Ing. Ferdinand DAŇO, PhD. odovzdal vymenúvací dekrét novozvolenému dekanovi Fakulty aplikovaných jazykov doc. PhDr. Radoslavovi Štefančíkovi, MPol., Ph.D.