Zachyť najlepšie momenty svojho študijného pobytu Erasmus+ v letnom semestri akademického roka 2022/2023!

Ukáž ostatným, prečo je Tvoj Erasmus zaujímavý a jedinečný🤩.

🥇Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj inteligentné hodinky️, bluetooth slúchadlá 🎧 v púzdre so solárnou nabíjačkou️, multifunkčný budík s teplomerom a zabudovanou bezdrôtovou nabíjačkou.

🗓Súťaž trvá od 6. marca 2023 do 17. apríla 2023.

Počas tohto obdobia nám pošli svoju najlepšiu fotku na .

👉Všetky fotografie budú zverejnené na FB stránke Centra medzinárodných vzťahov EUBA.

👍🏻Hlasovanie o najlepšiu fotku prebehne od 24. apríla 2023  do 30. apríla 2023.

Traja výhercovia s najväčším počtom lajkov budú vyhlásení 03. mája 2023 na stránke Aktuálne informácie a na FB stránke Centra medzinárodných vzťahov EUBA.

️Fotky nesmú obsahovať žiadne vulgarizmy, násilie, rasovú či náboženskú diskrimináciu.

Zapojením sa do súťaže súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov v súlade s GDPR a o ochrane a spracúvaní osobných údajov.

Zároveň dávate súhlas na ich ďalšie spracovanie pre potreby propagačných materiálov všetkého druhu (vizuálnych, textových) Ekonomickou univerzitou v Bratislave.

#eubastudyabroad

Link na FB: Centrum medzinárodných vzťahov