Milé študentky, milí študenti,

dávame Vám do pozornosti možnosť absolvovať 5-týždňové letné semináre v USA, ktorých cieľom je poskytnúť možnosť lepšie porozumieť Spojeným štátom.

Letný seminár pozostáva zo študijného pobytu a študijnej cesty do iného regiónu USA.

Letné semináre pre študentských lídrov (SUSIs) sú 5-týždňové letné pobyty určené pre študentov bakalárskeho stupňa štúdia na slovenských vysokých školách. Semináre pozostávajú z diskusií, samostatného štúdia a skupinových prezentácií a prednášok. Okrem výučby a skupinových aktivít sú súčasťou seminárov aj vzdelávacie cesty, exkurzie a návštevy rôznych miest, aktivity zamerané na rozvoj líderstva a dobrovoľnícku činnosť v miestnych komunitách.

Témou nadchádzajúceho Letného semináru je občianska angažovanosť v USA.

Ak nevieš, či si práve Ty vhodným kandidátom/kandidátkou, aké sú kritéria, čo program zahŕňa, ako si podať prihlášku a na čo sa pripraviť, prihlás sa na informačný webinár. Prejdeme si všetky podrobnosti programu a budeš mať priestor opýtať sa na to, čo Ťa zaujíma. Pripojí sa k nám aj absolvent tohtoročného Letného semináru, aby sprostredkoval svoje skúsenosti.

POZOR ZMENA!!
Webinár sa uskutoční 17. októbra 2023 o 19:00 hod.

Na webinár je potrebné sa vopred zaregistrovať a to najneskôr do 17. októbra 2023 do 14:00 hod. Link na webinár pošleme cca hodinu pred začiatkom.

Link na registráciu: https://forms.gle/uyHzy9rRMXsLzZmN9

Viac info: Letné semináre v USA