Pozývame všetkých učiteľov, vedeckých a odborných pracovníkov a študentov Fakulty aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave na

zasadnutie

Akademickej obce Fakulty aplikovaných jazykov

Ekonomickej univerzity v Bratislave

dňa 13.12.2023 (streda) o 12:45 hod

v spoločenskej miestnosti V2 (oproti bufetu)

Program:

1. Otvorenie.

2. Správa o činnosti AS FAJ EU v Bratislave za rok 2023 (predsedníčka AS FAJ EU v Bratislave).

3. Správa o činnosti FAJ EU v Bratislave za rok 2023 a predpokladané aktivity v roku 2024 (dekan FAJ EU v Bratislave).

4. Diskusia.

5. Záver.

Pozvánka

Mgr. Jana Kucharová, PhD.                                                        doc. PhDr. Radoslav Štefančík, MPol., PhD.

predsedníčka AS FAJ EU v Bratislave                                          dekan FAJ EU v Bratislave