Passez un Diplôme de français professionnel (DFP) en français des affaires à l’Université d’Économie de Bratislava !

La Faculté des Langues appliquées de l’Université d’Économie de Bratislava organise une session d’examen du DFP Affaires (niveaux B1, B2 et C1)

le vendredi 14 juin 2024.

Dňa 7.5.2024 sa uskutočnilo školské kolo SVOČ, ktorého sa zúčastnili študentky Tereza KollárováMária Šablatúrová za I. stupeň štúdia a Emily Bartošová, Andrea MózesováLiana Redaiová za II. stupeň štúdia.

1.png

V rámci cielenej snahy o prepojenie akademických poznatkov s reálnou podnikateľskou praxou zorganizovala spoločnosť KPMG Slovensko 30. apríla 2024 na Fakulte aplikovaných jazykov Ekonomickej univerzity v Bratislave informačný workshop s názvom Explore the World of KPMG. Discover your Future. Toto podujatie poskytlo študentom jedinečnú platformu, kde sa mohli z prvej ruky oboznámiť s profesionálnym prostredím a kariérnymi možnosťami v KPMG Slovensko.

Študenti, v období od 22. apríla 2023 do 14. júna 2024 je spustená študentská anketa. Anketa vám umožňuje vyjadriť svoj názor na učiteľa a predmety a po novom aj na SKÚŠKY, ktoré absolvujete v letnom semestri akademického roka 2023/2024, preto neváhajte a využite túto možnosť. Anketa je ANONYMNÁ a je vám sprostredkovaná cez AiS.